Przejdź do treści strony

Wyszukiwarka

Search form
Treść strony

Kiermasz Pełen Cudów w Gietrzwałdzie

23 maja odbył się coroczny Kiermasz Pełen Cudów. Do Gietrzwałdu zjechało ponad 60 wystawców nie tylko z produktami spożywczymi, ale również z rękodziełem, kosmetykami oraz usługami.

kiermasz_pelen_cudow

Kiermasz Pełen Cudów

kiermasz_pelen_cudow

23 maja odbędzie się na kiermasz produktów regionalnych! Organizatorzy zapraszają do Gietrzwałdu! Będą pyszne szynki, schaby i boczek robiony metodą tradycyjną przez naszych lokalnych producentów. Sery krowie i kozie, pachnące latem zioła i przyprawy najlepszej jakości.  Koła gospodyń wiejskich i lokalne organizacje przygotują smaczne wypieki. W sam raz na niedzielny stół. Lokalna stołówka ugotuje smaczną zupę i pierogi.  Z kiermaszu zabierzecie ze sobą zdrowy chleb na zakwasie. Będzie też na co popatrzeć, bo wyrobów rękodzielniczych i oryginalnych pamiątek z Gietrzwałdu nie zabraknie. Na pewno coś wpadnie Wam w oko!

Podczas kiermaszu w godz. od 9 do 13 swoje produkty będą sprzedawali producenci z gminy Gietrzwałd oraz zaprzyjaźnieni Rzemieślnicy Smaku z powiatu olsztyńskiego. A wszystko to przy ul. Kościelnej w Gietrzwałdzie na terenie pięknie położonych, w sąsiedztwie Sanktuarium Maryjnego – Ogrodów Gietrzwałdzkich, z wygodnym parkingiem, toaletą i placem zabaw dla dzieci. Zabierzcie rodzinę i znajomych, spędźcie u nas cały dzień ! Zróbcie zakupy na kiermaszu, odwiedźcie Cudowne Źródełko, zajrzyjcie na ścieżkę edukacyjną Lasów Kudypskich, skosztujcie lokalne przysmaki, odpocznijcie w rekreacyjnej przestrzeni naszych Ogrodów. Informacje o kiermaszu także na Facebooku.kiermasz_pelen_cudow

Aktualności

Banner Unii Europejskiej

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Drukuj