Przejdź do treści strony

Wyszukiwarka

Search form
Treść strony

1.5% zostaw w gminie

Poniżej prezentujemy organizacje, które możesz wesprzeć swoim procentem. To bardzo proste i wymaga minimum zaangażowania. Aby przekazać 1,5 % podatku dochodowego należy w formularzu PIT wypełnić zamieszczony w nim "Wniosek o przekazanie 1,5 % podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)". 1,5 % podatku mogą przekazać podatnicy rozliczający się na formularzach: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39.

Możesz wesprzeć naszych małych i większych mieszkańców zmagających się z przeciwnościami losu. Dzięki Twojej pomocy będą mogli walczyć chorobą i rehabilitować się. Wsparcie można okazać też Sanktuarium lub klubom sportowym, które aktywnie biorą udział w życiu naszej społeczności.

Ochotniczym Strażom Pożarnym z naszej Gminy tez warto podarować środki. W ten sposób wspierasz ochronę przeciwpożarową w naszej gminie.

 

Aby wesprzeć wybrane OSP zastosuj się do instrukcji:

W deklaracji podatkowej w rubryce "Numer KRS" wpisz numer KRS 0000116212. Jest to numer Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej,który posiada status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP) i przekaże 1% podatku wskazanej w deklaracji jednostce OSP z naszej gminy.

W rubryce "Wnioskowana kwota" należy podać kwotę stanowiącą 1,5% podatku zaokrągloną do pełnych dziesiątek w dół.

Wybierz jedną z sześciu OSP w naszej gminie, na rzecz której chcesz przekazać swój 1,5%:

  • OSP w Biesalu
  • OSP w Gietrzwałdzie
  • OSP w Nagladach
  • OSP w Sząbruku
  • OSP w Unieszewie
  • OSP w Worytach

i w rubryce „Cel szczegółowy 1,5%” wpisz jej nazwę oraz adres.

Banner Unii Europejskiej

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Drukuj